spacer
spacer search
header Search
BIP
Starostwo
Dane adresowe
Godziny pracy
Wydziały
Mapa dojazdu
Wiadomości
Aktualności
Ogłoszenia
Z prac Rady
Informacje ZDP
Wybory
Samorządowe 2010
Wzory pism
Budownictwa
Nadzoru budow.
Odnośniki
Zamówienia pub.
Szkoły
ePUAP
Tablica ogłoszeń
Mapa google
Związek Powiatów Polskich
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Komenda Powiatowa PSP
Komenda Powiatowa Policji
Wojskowa Komisja Uzupełnień
Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza
 
Start arrow Aktualności

Aktualności
Informacja KRUS
Artykuł dodał: Wydział OOP   
23.03.2011

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Gostyninie informuje o I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pn."Bezpiecznie na wsi" oraz o II edycji Konkursu dla rolników i sołtysów.
Więcej informacji w załącznikach:

Załącznik 1 - pobierz
Załącznik 2 - pobierz
Załącznik 3 - pobierz

VII Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego
Artykuł dodał: Wydział OOP   
22.03.2011
        VII  Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego, odbędzie się 29 marca 2011r.(wtorek) o godz.1000w Sali Posiedzeń Rady Powiatu Gostynińskiego ul.R.Dmowskiego 13.    

Proponowany porządek posiedzenia:

1.Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2 Przyjęcie porządku obrad.
3.Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu Gostynińskiego i prac Zarządu Powiatu.
4 Interpelacje, postulaty i zapytania Radnych oraz wnioski Gości zaproszonych na Sesję.
5.Informacja Komendanta Powiatowego Policji z działalności Komendy Powiatowej Policji oraz o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w 2010r i kierunki działania na rok 2011.
6.Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej oraz o zagrożeniach pożarowych powiatu za rok 2010 i kierunki działania na rok 2011
7.Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o stanie bezpieczeństwa sanitarnego powiatu i kierunki działania na rok 2011.
8.Informacja Starosty o nadzorze nad ośrodkami szkolenia kandydatów na kierowców.
9.Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych
10. Przyjęcie protokołu  z  VI Sesji Rady Powiatu Gostynińskiego IV kadencji.
11. Sprawy różne (wolne wnioski i oświadczenia Radnych).
12. Zakończenie obrad.  

"Czym skorupka za młodu nasiąknie"
Artykuł dodał: Wydział OOP   
22.03.2011

Już w najbliższą środę o godz. 1530 ruszają zajęcia dla dzieci z Gostynina w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE pn."Czym skorupka za młodu nasiąknie".Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 2- 6 lat a jego głównym celem jest aktywizacja społeczna dzieci.
Fundacja "Lepszy Gostynin" zaprasza rodziny do udziału w warsztatach tanecznych, muzycznych i językowych.
kontakt :tel; 516 588 889 ,  www.lepszygostynin.pl

Rekordowa frekwencja "Kobiety bezpiecznej" w Gostyninie
Artykuł dodał: Wydział OOP   
15.03.2011

 Image

 

     
        14.03.2011r.o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej LO im. T. Kościuszki w Gostyninie ,pod patronatem Starosty Gostynińskiego rozpoczęła się VI edycja kursu samoobrony dla kobiet zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gostyninie i Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej w Kutnie.54 panie z powiatu gostynińskiego, płockiego i kutnowskiego rozpoczęły zajęcia na kursie samoobrony dla kobiet „Kobieta bezpieczna”.
Kurs otworzyli:  Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie mł.insp. Piotr Leonarcik, Rektor Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie dr.Sławomira Białobłocka oraz  gospodarz obiektu, dyrektor Anna Banach-Latoszek.
     W czasie treningów oprócz zajęć z zakresu technik samoobrony prowadzonych przez instruktora Sekcji Mieszanych Sztuk Walki Akademickiego Związku Sportowego WSGK w Kutnie Tomasza Białobłockiego i Macieja Andrysiewicza instruktora taktyki i techniki interwencji policyjnych z KPP w Gostyninie,  uczestniczki zapoznane zostaną z aspektami prawnymi samoobrony oraz procedurą Niebieskiej Karty przez kom. Zbigniewa Bartosiaka.  
    Otwarciu kursu towarzyszył pokaz umiejętności zawodników z AZS MMA oraz uczennic z I LO PUL w Gostyninie z klasy o profilu policyjno-prawnym. Po pokazie i omówieniu spraw organizacyjnych panie pod kierunkiem instruktorów rozpoczęły pierwszy trening. Dzięki uprzejmości dyrektor LO im. T. Kościuszki w Gostyninie następne treningi kursu również będą mogły odbywać się w obiekcie tej szkoły przez pięć najbliższych poniedziałków .
 


"Trzeźwy poranek" w powiecie gostynińskim
Artykuł dodał: Wydział OOP   
09.03.2011
Image 
 
Przeszło dwustu kierowców przebadanych testerem alco-blow, to efekt „Trzeźwego poranku” – działań prewencyjnych przeprowadzonych przez policjantów WRD KPP w Gostyninie na drogach powiatu.  Okazało się, że nie dla wszystkich kierowców ten poranek był trzeźwy.
Już od godziny 5.00 (09.03.2011r.) na drogach powiatu gostynińskiego służbę pełniły trzy załogi policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Celem działań była kontrola stanu trzeźwości kierujących pojazdami. W prowadzonych kontrolach policjanci korzystali z testera alco-blow.
W ciągu trzech godzin prowadzonych działań policjanci przeprowadzili testy trzeźwości u przeszło 200 kierowców. O godzinie 5.40 na ulicy Czapskiego w Gostyninie u kierowcy samochodu Seat,  test urządzeniem alco-blow wykazał alkohol w wydychanym powietrzu. Badanie zweryfikowane za pomocą alkotestu wykazało u 49-letniego kierowcy z gminy Łąck  1,34 promila alkoholu w organizmie.  Policjanci zatrzymali nietrzeźwemu prawo jazdy.
Działania „Trzeźwy poranek” na drogach powiatu gostynińskiego będą kontynuowane.

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 64 - 72 z 275
spacer
Nowości
Ogłoszenia

Image

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
odwiedzających: 641734
19 Grudnia 2014
Piątek
Imieniny obchodzą:
Abraham, Beniamin,
Dariusz, Gabriela,
Mścigniew,
Nemezjusz,
Tymoteusz, Urban
Do końca roku zostało 13 dni.

 
Design & CSS © 2006 MB
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
 
spacer