spacer
spacer search
header Search
BIP
Starostwo
Dane adresowe
Godziny pracy
Wydziały
Mapa dojazdu
Wiadomości
Aktualności
Ogłoszenia
Z prac Rady
Informacje ZDP
Wybory
Samorządowe 2010
Wzory pism
Budownictwa
Nadzoru budow.
Odnośniki
Zamówienia pub.
Szkoły
ePUAP
Tablica ogłoszeń
Mapa google
Związek Powiatów Polskich
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Komenda Powiatowa PSP
Komenda Powiatowa Policji
Wojskowa Komisja Uzupełnień
Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza
 
Start arrow Aktualności

Aktualności
I Konkurs Piosenki-"Śpiew rodzi uśmiech"
Artykuł dodał: Wydział OOP   
01.04.2011
Image                  


29 marca 2011 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Gostyninie odbył się I Konkurs Piosenki pt. „Śpiew rodzi uśmiech” pod patronatem honorowym Starosty Gostynińskiego Pana Jana Baranowskiego. „Celem konkursu była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży piosenek o tematyce dziecięcej, propagowanie wspólnego śpiewania i muzykowania, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci i młodzieży oraz wyzwalanie artystycznych emocji, inspiracji twórczych” – mówi nauczyciel muzyki Łukasz Flejszer.
W konkursie uczestniczyły zespoły wokalne oraz soliści z Sierpca, Mocarzewa oraz Gostynina w czterech kategoriach: 1. szkoły podstawowe: up. lekkie, 2. szkoły podstawowe: up. umiarkowane, 3. szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne: up. lekkie, 4. szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne: up. umiarkowane.
Każdy solista, zespół wokalny zaprezentował dwie piosenki o tematyce dziecięcej, z tym, że pierwsza piosenka pt. „Kaczka dziwaczka” obowiązywała wszystkich, natomiast druga była dowolna (o tematyce dziecięcej).
Poziom konkursu był bardzo wysoki ze względu na: walory głosów zespołów, solistów prezentujących się, jak i stroje oraz choreografie taneczne.
Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody, dyplomy oraz pluszowe kaczki.

 

Informacja KRUS
Artykuł dodał: Wydział OOP   
23.03.2011

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Gostyninie informuje o I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pn."Bezpiecznie na wsi" oraz o II edycji Konkursu dla rolników i sołtysów.
Więcej informacji w załącznikach:

Załącznik 1 - pobierz
Załącznik 2 - pobierz
Załącznik 3 - pobierz

VII Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego
Artykuł dodał: Wydział OOP   
22.03.2011
        VII  Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego, odbędzie się 29 marca 2011r.(wtorek) o godz.1000w Sali Posiedzeń Rady Powiatu Gostynińskiego ul.R.Dmowskiego 13.    

Proponowany porządek posiedzenia:

1.Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2 Przyjęcie porządku obrad.
3.Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu Gostynińskiego i prac Zarządu Powiatu.
4 Interpelacje, postulaty i zapytania Radnych oraz wnioski Gości zaproszonych na Sesję.
5.Informacja Komendanta Powiatowego Policji z działalności Komendy Powiatowej Policji oraz o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w 2010r i kierunki działania na rok 2011.
6.Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej oraz o zagrożeniach pożarowych powiatu za rok 2010 i kierunki działania na rok 2011
7.Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o stanie bezpieczeństwa sanitarnego powiatu i kierunki działania na rok 2011.
8.Informacja Starosty o nadzorze nad ośrodkami szkolenia kandydatów na kierowców.
9.Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych
10. Przyjęcie protokołu  z  VI Sesji Rady Powiatu Gostynińskiego IV kadencji.
11. Sprawy różne (wolne wnioski i oświadczenia Radnych).
12. Zakończenie obrad.  

"Czym skorupka za młodu nasiąknie"
Artykuł dodał: Wydział OOP   
22.03.2011

Już w najbliższą środę o godz. 1530 ruszają zajęcia dla dzieci z Gostynina w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE pn."Czym skorupka za młodu nasiąknie".Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 2- 6 lat a jego głównym celem jest aktywizacja społeczna dzieci.
Fundacja "Lepszy Gostynin" zaprasza rodziny do udziału w warsztatach tanecznych, muzycznych i językowych.
kontakt :tel; 516 588 889 ,  www.lepszygostynin.pl

Rekordowa frekwencja "Kobiety bezpiecznej" w Gostyninie
Artykuł dodał: Wydział OOP   
15.03.2011

 Image

 

     
        14.03.2011r.o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej LO im. T. Kościuszki w Gostyninie ,pod patronatem Starosty Gostynińskiego rozpoczęła się VI edycja kursu samoobrony dla kobiet zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gostyninie i Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej w Kutnie.54 panie z powiatu gostynińskiego, płockiego i kutnowskiego rozpoczęły zajęcia na kursie samoobrony dla kobiet „Kobieta bezpieczna”.
Kurs otworzyli:  Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie mł.insp. Piotr Leonarcik, Rektor Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie dr.Sławomira Białobłocka oraz  gospodarz obiektu, dyrektor Anna Banach-Latoszek.
     W czasie treningów oprócz zajęć z zakresu technik samoobrony prowadzonych przez instruktora Sekcji Mieszanych Sztuk Walki Akademickiego Związku Sportowego WSGK w Kutnie Tomasza Białobłockiego i Macieja Andrysiewicza instruktora taktyki i techniki interwencji policyjnych z KPP w Gostyninie,  uczestniczki zapoznane zostaną z aspektami prawnymi samoobrony oraz procedurą Niebieskiej Karty przez kom. Zbigniewa Bartosiaka.  
    Otwarciu kursu towarzyszył pokaz umiejętności zawodników z AZS MMA oraz uczennic z I LO PUL w Gostyninie z klasy o profilu policyjno-prawnym. Po pokazie i omówieniu spraw organizacyjnych panie pod kierunkiem instruktorów rozpoczęły pierwszy trening. Dzięki uprzejmości dyrektor LO im. T. Kościuszki w Gostyninie następne treningi kursu również będą mogły odbywać się w obiekcie tej szkoły przez pięć najbliższych poniedziałków .
 


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 64 - 72 z 276
spacer
Nowości
Ogłoszenia

Image

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
odwiedzających: 615367
24 Lipca 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Antoni, Kinga,
Krystyna, Kunegunda,
Olga, Wojciecha
Do końca roku zostało 161 dni.

 
Design & CSS © 2006 MB
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
 
spacer